ZÖLD FAKANÁL RECEPTÍRÓ PÁLYÁZAT 2022.

Pályázati eredmények

A pályázatra 62 recept érkezett, ebből 33 pályaművet talált a zsűri díjazásra érdemesnek.

1-4. évfolyam
1. helyezett
Szűcs Fióna
Iskola: Aggteleki Általános Iskola
Felkészítő tanár: Újhelyiné Kenéz Zsuzsanna
Szabó Tünde
Iskola: Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola
Felkészítő tanár: Zentai-Jeszenszki Andrea
Hődör Bertalan
Iskola: SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola, Szeged
Felkészítő tanár: Baranyiné Mészáros Edit
Bakonyi Petra
Iskola: Palini Inkey Boldizsár Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő tanár: Böjti Angéla
2. helyezett
Hekele Attila József
Iskola: Győri SZC Haller János Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
Felkészítő tanár: Gergely Lilla
Szeleczki Boglárka
Iskola: Öcsödi József Attila Általános iskola
Felkészítő tanár: Zeitler Róbert Józsefné
Váradi Lorenzó
Iskola: Öcsödi József Attila Általános Iskola
Felkészítő tanár: Zeitler Róbert Józsefné
Csáky Luca
Iskola: Tisza-parti Általános Iskola, Szeged
Felkészítő tanár: Vincze Szilvia
3. helyezett
Kathi Bence Márkó
Iskola: Aggteleki Általános Iskola
Felkészítő tanár: Újhelyiné Kenéz Zsuzsanna
Fazekas Laura
Iskola: Aggteleki Általános Iskola
Felkészítő tanár: Újhelyiné Kenéz Zsuzsanna
Török Zsolt
Iskola: Öcsödi József Attila Általános Iskola
Felkészítő tanár: Zeitler Róbert Józsefné
5-8. évfolyam
1. helyezett
Szabó Gyula
Iskola: Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola
Felkészítő tanár: Zentai-Jeszenszki Andrea
Timár Gyöngyvér
Iskola: Aggteleki Általános Iskola
Felkészítő tanár: Dapsy Éva
Szabó Bendegúz
Iskola: Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola Gy. Szabó Béla Tagiskola, Szank
Felkészítő tanár: Gyóni Julianna
Baráth Bendegúz
Iskola: Csabrendeki Általános Iskola
Felkészítő tanár: Németh György
2. helyezett
Rácz Amanda
Iskola: Encsencs- Penészlek- Nyírvasvári Általános Iskola, Encsencs
Felkészítő tanár: Görög Tünde
Dege Hanna Abigél
Iskola: Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája
Felkészítő tanár: Ceylan Annamária
Pajlovics Amanda
Iskola: Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola Gy. Szabó Béla Tagiskola, Szank
Felkészítő tanár: Gyóni Julianna
Veilandics Korina
Iskola: Tarczy Lajos Általános Iskola, Pápa
Felkészítő tanár: Stall Anita
3. helyezett
Horváth Fatima
Iskola: Aranyosapáti Általános Iskola
Felkészítő tanár: Pócsi Gabriella
Marton Korina
Iskola: Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája
Felkészítő tanár: Ceylan Annamária
Egeresi Vivien Éva
Iskola: Budafoki Herman Ottó Általános Iskola, Budapest
Felkészítő tanár: Császár Péter
9-12. évfolyam
1. helyezett
Balogh Szilvia Alexandra
Iskola: Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium, Békéscsaba
Felkészítő tanár: Németh Csilla
Lustyik Jázmin Helga
Iskola: Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium
Felkészítő tanár: Gabnai Edit
Petik Balázs
Iskola: MTE Nádasi Ferenc Gimnázium, Budapest
Felkészítő tanár: Pécsi Judit
Korcsok Edina Anna
Iskola: Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium, Békéscsaba
Felkészítő tanár: Németh Csilla
2. helyezett
Szathmári Doren Dolli
Iskola: Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium, Békéscsaba
Felkészítő tanár: Jenei Éva
Hegedűs Zsuzsanna
Iskola: Debreceni Bárczi Gusztáv EGYMI és Kollégium
Felkészítő tanár: Szamosköziné Simon Erzsébet
Veres Tamás
Iskola: Északi Agrárszakképzési Centrum Pétervásárai Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Felkészítő tanár: Hanyi Nóra
Gubucz Petra
Iskola: Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium, Békéscsaba
Felkészítő tanár: Németh Csilla
3. helyezett
Wittmann Annamária
Iskola: Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium, Békéscsaba
Felkészítő tanár: Németh Csilla
Blömer Abigail
Iskola: Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium, Békéscsaba
Felkészítő tanár: Németh Csilla
Ötvös Ádám
Iskola: Tatabányai TSC Kultsár István Technikum és Szakgimnázium, Komárom
Felkészítő tanár: Tóthné Szabó Erika

Gratulálunk!

A 2022. évi Fenntarthatósági Témahét keretében meghirdetett pályázat célja, hogy a pályázók a saját térségükre jellemző, a fenntarthatóság szempontjait figyelembe vevő ételeket készítsenek, és ezen keresztül megismerjék a fenntartható táplálkozás kritériumait. A szakmai zsűri által kiválasztott pályaművekből digitális kiadvány készül. Pályaműként olyan, a saját térségre jellemző étel receptjét kell benyújtani, amely helyi és szezonális alapanyagok felhasználásával készül.

A pályázaton bármely, a 2022. évi Fenntarthatósági Témahétre regisztrált magyarországi és határon túli általános és középfokú iskola diákja indulhat.

A pályaműveket 3 korosztályi kategóriában lehet benyújtani:

  • 1-4. évfolyam
  • 5-8. évfolyam
  • 9-12. évfolyam

A szakmai zsűri által kiválasztott legjobb pályaműveket benyújtó diákok között összesen 500 000 Ft értékben vásárolt tárgyi nyereményeket osztunk szét.

További részletek a PÁLYÁZATI KIÍRÁSBAN és a PÁLYÁZATI SZABÁLYZATBAN olvashatók.

Köszönjük, hogy rész vettek a Fenntarthatósági Témahét pályázatán.
A pályázat beküldési határideje lejárt.